Укрепление на кланъ УрукЪ

ИндексИндекс  CalendarCalendar  ТърсенеТърсене  ПотребителиПотребители  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

Share | 

ТАЙНИЯТ ДНЕВНИК НА ПРЪСТЕНА

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Abraksa
Durblug

Брой мнения : 38
Сигли : 0

ПисанеЗаглавие: ТАЙНИЯТ ДНЕВНИК НА ПРЪСТЕНА   Сря 4 Юни 2008 - 17:04

Ден 1 Направиха ме. Ей ме, на. Жълтичък като глухарче и светя като роханско село след оркски набег. Ден 2 Саурон още не знае, че мога да пиша. Аз обаче няма да му казвам. Ще си направя татуировка по цялата дължина. Може и отвътре. Ден 3 Саурон ме представи на армията от клонинги. Нек`ви други пръстени. Ей, тия `що са по-красиви от мен? Всички си имат по някакво камиче, само мен са ме направили кръгъл. Алоууу, Шефе, `що съм кръгъл, бе? Кръгла нула? Кръгъл глупак? Това ли съм? Ден 4 Нещо татуировката не ми я направиха като хората. Личи си, ама трябва първо да се загрея в някой огън и чак тогава си личи. Ден 5 Започнах да уча фокуси. Вече владея няколко евтини трика, като например да се смалявам, да правя разни субекти, които си пъхат пръстите не където трябва невидими, или пък да завладявам света. Последното го научих най-лесно. Простотийка, ама май ще се окаже полезна. Ден 822 Саурон ме поведе на война. Брех, маамустара, туй се оказа като модно ревю. Сложи ме на средния си пръст и започна да ме показва на всички. Чакай малко, мен ли гледат или пръста? Почнах да ревнувам от средния пръст на Саурон. Ден 823 Спокоен съм, мен са гледали през цялото време. Ден 829 Чух, че съм станал много популярен. Всичко живо ме желае. Добре де, измежду пръстените може да не съм най-красив, но съм най-чаровен. Всъщност започнах да се съмнявам дали не съм женски пръстен. Или е така, или всички са обърнали резбата. Ден 931 Нова битка. Кеф, пак ще ме показват. Ето, някакви от първите редове като ме видяха и им хвръкнаха шапките. А и те хвръкнаха с шапките си. Ден 932 Саурон ме показа лично на престолонаследника на Гондор. Някой си Исилдур. Голям сладур. Исилдур ме пожела за себе си. Взе ме заедно с пръста на Саурон. Впрочем къде се дяна Саурон? Ден 934 Май пръстът на Саурон е умрял. Нещо не мърда. А преди беше такъв един, жив. Ще ми липсва. Ден 1000 Тоя простак Исилдур не разбра ли, че не ми е удобно да вися на врата му? Поне да беше взел по-удобна верижка. Ден 1084 Тръгвам си. Чао, Исилдур. Ще се измъкна през реката. Опа, май не мога да плувам. Ден 1085 Бамааму, сякаш цяла епоха лежа на дъното. Ден 1086 Бамааму, сякаш две епохи лежа на дъното. Ден 351695 Най-сетне. Намериха ме нек`ви двама смотаняци. Е, поне се изтрепаха за мен. Не, чакай, единият май е жив. Определено обаче годините не ми личат. Още съм желан. Ден 351892 Тоя простак ме отведе в някаква пещера. Ей, алоууу, аз да не съм трол, бе? Ден 351893 Май няма намерение да ме изкара от тук скоро. Ден 351900 Днес ядохме орки. Егати, тоя, кръсти се Ам-Гъл, не може да готви. Пич, сложи малко сол на вкус, бе. Ден 400288 Писна ми. Тръгвам си. Ден 400290 Намерих си хобит. Билбо. Егати и името. Абе, простак, затова ли избягах от Ам-Гъл, за да ме връщаш при него? Аха, ясно няма да ме дадеш. Добре. Виж, дай да се измъкваме, аз ще те прикривам. Ден 400294 Абе какво направи бе, побъркан хобит с побъркан хобит такъв?! Какви са тия джуджета наоколо? Ден 400301 Най-сетне загрях. Отиваме за съкровище. Дано има и златни пръстени, може да открия някой братовчед. Ден 400325 Леле мале, дракон! Егати, как си изкарах акъла! Ден 400326 Сега пък Билбо ме използва за да шпионира дракона. Ден 400329 Дракона избяга. Аре, дано не се връща, че започнах да се притеснявам за безопасността си. Тъп дракон с тъп дракон такъв. Ден 400400 Билбо се прибра в Графството. Взе си много съкровища, познах няколко братовчеда сред пръстените. Ден 400407 Абе тоя смотан хобит защо не ме остави при другите пръстени? К`во толкова ме е харесал, та `се при себе си ме държи? Гей. Ден 402011 Билбо сдаде багажа. Доколкото съм багаж де. Айде, пак се почна. Сега имам нов собственик. Фродо. Бе тия смотани хобити по каква линия си предават наследството? Досега или съм бягал, или са ме крали, или нещо подобно. А сега ме предават от един на друг. Няма тръпка, ей. Животът затъпя. Смотани хобити. Ден 402017 Гандалф. Тоя го бях забравил. Сега говори нещо на Фродо за мен. Ха, описали са ме в разни фермани, казва. Станал съм световно известен. А, сега пък иска да ми види татуировката. Добре бе, на, чети, щом толкова желаеш. Ден 402018 Сега дава разпореждания на Фродо какво да прави с мен. Алоууу, `що не говориш лично с мен бе, простак с простак такъв? Ден 402019 Искам при Саурон. Само да намеря начин и ще се чупя. Ден 402101 Фродо ме закопча и ме помъкна нанякъде. Тия хобити са егати и тъпите парчета. Поне имам четирима бодигардове. Ден 402109 Арагорн влезе в моя живот и остави трайна диря. Какъв красавец. Дали не е наследник на Исилдур? Ден 402133 За пръв път виждам елф. Елронд, така каза че се казва. Ден 402134 Аууууу, Елронд ме осъди на смърт. Изпраща деветима да ме пазят, да не избягам. Къде ти отиде благодарността бе, Фродо? Ден 402186 Паднах за малко. Боромир ме пожела, но аз обичам повече Арагорн. Вземи ме, Арагорн, създаден съм за теб. Не ще. Простак. Ден 402190 Тъмно е. Ще да сме в пещера. Ама нещо много дълго вървим. Ден 402191 Предложих на Гандалф да светна за малко, но той отказа. Бил наел балрог за тази работа. Ден 402193 Ето го балрога. Нещо не ме кефи, нищо, че е... горещ. Явно обаче Гандалф си пада по балрози. Двамата зачезнаха нанякъде. Ден 402194 Намерих си огледало. Галадриел да не вика много, че било нейно. Аз пък ще се огледам гратис. Я, Саурон. Вземи ме, Саурон. Искам отново да съм с теб. Ей, къде избяга? Ден 402201 Явно с Арагорн няма да ми провърви. Ще се пробвам с Боромир. Тоя па го утрепаха орките. Ох, никога няма да намеря подходящия човек. Ден 402202 Останаха само Фродо и Сам. Сега ще ми е по-лесно да офейкам. Само трябва да си намеря назгул. Ден 402230 Ам-Гъл? Тоя го бях забравил. Сега пък какво иска от мен? Иска мен? А`е, стига бе, пак ли ще ме замъкнеш в оная пещера? Забрави! Ден 402231 Фродо и Ам-Гъл постигнаха споразумение. Отдъхнах си. Ден 402245 Тоя го познавам от някъде. А, не, препознал съм се. Но ми прилича на... Да, на Боромир. Да не му е брат? Ден 402246 Брат му е. Вземи ме, Фарамир. Вземи ме. И той не ще. Нещо губя чара си. А може би Фарамир просто не е обратен? Ден 402247 Ей, много съм се развратил. Трябва да престана да се предлагам на всеки срещнат. Ден 402250 Сега пък се натресохме на някакъв паяк. Ам-Гъл май ни го препоръча. Чух го, когато говореше сам със себе си и си искаше съвет. Глупав Ам-Гъл с глупав Ам-Гъл такъв. Ден 402251 Сам ме взе. Фродо май е умрял. Пак нов собственик. Ох, тоя дебелак има по-големи пръсти. Трябва малко да се разширя. Така е добре. А, грешка, Фродо не бил умрял. Ден 402252 Най-сетне съм си у дома. Мордор. Леле, колко се е променило всичко... Ден 402255 Той Фродо много хубаво ме носи към Барад-Дур, но подозирам, че не това му е целта. Ден 402258 Катерим се към планината. Слизай на обратно бе, тъп хобит с тъп хобит такъв. Ден 402259 Ето, тук се родих. Мястото не се е променило много. Навява ми спомени. Какво ли правят клонингите ми? Дали са живи? Ам-Гъл пак се появи отнякъде. Тоя почна да ми лази по нервите. Чакай, ще предложа на Фродо да го скрия. Я, Саурон. Как пък ме видя чак от там? Ам-Гъл ме отхапа заедно с пръста. И сега к`во? Пак в оная дупка? Няма да стане! Абе смотан Ам-Гъл със смотан Ам-Гъл такъв, не гледаш ли къде стъпваш? Сега и аз ще умра заради теб. Простак.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://uruk.forummotions.com

ТАЙНИЯТ ДНЕВНИК НА ПРЪСТЕНА
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1